Liising ärikliendile

Ettevõttele vajaliku auto saate mugavalt ja kiiresti soetada autoliisinguga. Valige auto ning esitage meile liisingutaotlus.

Autoliising on mugav viis soetada oma ettevõttele vajalikud autod. Pakume liisingut nii uutele kui ka kasutatud autodele.

Pakume kahte erinevat tüüpi autoliisingut.

Kapitalirent või kapitalirent jäägiga sobib Teile, kui soovite saada auto omanikuks. Kapitalirent sobib ka juhul, kui soovite liisida autot, millele käibemaksu ei lisandu.

Kasutusrent sobib Teile, kui soovite autot kasutada vaid teatud aja jooksul. Liisinguperioodi lõpus võite auto tagastada. Tagastatav auto peab olema heas korras ning selle seisukord ja kulumine peavad olema vastavuses sõidukite loomuliku ja ebaloomuliku kulumise määramise juhendiga.

Liisinguga soetatud sõidukil peab olema kehtiv kindlustuskaitse. Sõlmitud peavad olema varakindlustuse (kasko) ja kohustusliku liikluskindlustuse lepingud.

Nõuded liisinguvara kindlustuslepingule

Kindlustusandja peab olema Verto liising(SP invest kapital OÜ) poolt aktsepteeritud kindlustusselts

Sõiduk peab olema kogu liisinguperioodi vältel kindlustatud vähemalt turuväärtusele vastava summa ulatuses

Kindlustusleping tuleb sõlmida väikseima omavastutusega, mida kindlustusandja võimaldab

Kindlustuslepingus tuleb soodustatud isikuks märkida Verto liising(SP invest kapital OÜ)

Kindlustuslepingu tingimustega tuleb tagada hüvitise täies ulatuses väljamaksmine vara varguse, röövimise, tulekahju, veekahju, loodusõnnetuse, liiklusõnnetuse ning võimalike muude kahjujuhtumite toimumisel tekkida võiva kahju korral

Kindlustusmakse peab olema tasutud õigeaegselt vastavalt kindlustuslepingule.

Kindlustusleping peab olema sõlmitud aastaseks perioodiks.

 

Kindlustuse kehtivuse tõendamiseks esitage palun Verto liising(SP invest kapital OÜ)-le uue kindlustuspoliisi koopia hiljemalt viis päeva enne kehtiva kindlustuspoliisi lõppu. Saate selle saata e-posti aadressil info@vertoliising.eu

 

Kapitalirendi lõpetamine

Liisinguperiood lõpeb koos viimase liisingumakse tasumisega. Kui kõik liisingumaksed on tasutud ja meile teadaolevalt ei ole sõiduki kohta esitatud täiendavaid nõudeid (nt parkimistrahv, kiiruse ületamise trahv), saadame Teile liisingulepingu lõpetamise akti. Akti alusel saate sõiduki jooksul ARK-s ümber registreerida ning seejärel oletegi sõiduki omanik.

Juhul, kui olete sõlminud kapitalirendi jäägiga, tasute jääkmaksumuse koos viimase liisingumaksega. Võimalik on taotleda liisinguperioodi pikendamist jääkmaksumuse tasumiseks osade kaupa. Taotluse esitamiseks saatke meile kiri info@vertoriising.eu

 

Kasutusrendi lõpetamine

Liisinguperioodi lõppedes tuleb sõiduk tagastada.

Palun tutvuge sõidukite loomuliku ja ebaloomuliku kulumise määramise juhendiga. Selles on esitatud detailne info sõiduki kvaliteedinõuete kohta selle tagastamisel.

Tagasiostukohustusega kasutusrendi korral esitage sõiduk tagasiostjale ülevaatamiseks enne lepingu lõppemist.

Teised liisingu dokumendid...

Tagasi