Investeerimistingimused

Alustada Verto liisingusse investeerimist on väga lihtne:

1. Registreeru

Investorina liitumiseks palun täida registreerimisvorm, mis muuhulgas sisaldab küsimusi Sinu eelneva kogemusekohta investeeringute valdkonnas.

2.Akеveeri oma isiklik kabinett ja virtuaalne konto.

Isikliku kabineti ja investeerimiskonto aktiveerimiseks on vaja tasuda ülekandega 10 eurot (arve saadetakse Sinu e-postile peale registreerimise lõppu). Need vahendid kantakse Sinu investeerimiskontole ja neid saab kasutada projektis osalemiseks, kuid ei saa väljavõtta ilma investeeringuprojektis osalemata. Raha ülekandmisel tuleb maksekorraldusel kindlasti märkida viitenumber. Esmasel investeerimisel üle 2 000 kuus on vajalik läbidanäost näkku isikutuvastus. Loe rohkem isikuvastamise kohtasiit.

3.Vali investeerimisprojekt.

Pärast isikliku kabineti aktiveerimist Verto liising veebikeskkonnas,antakse Sulle võimalus valida ise projekt, kuhu soovid investeerida, ning samuti summa ja soovitud intress. Sa võid koostada investeeringute portfelli mitmest projekti.

4.Kanna raha oma investeerimiskontole.

Investeerimine toimub ainult juhul, kui sellel kontol on piisavalt raha.

5.Jälgi vara kasvamist

Lepingus sätestatud aja jooksul hakkavad virtuaalkontole laekumasissemaksete intress ja muud maksed, mille saate kanda oma pangakontole - abiks on"raha väljavõtmine".

Teised investeerimise dokumendid...

Tagasi