Liising
juriidilisele
isikule

Verto liising pakub lühiajaline laenu või transpordivahendi liisingut väikeettevõtetele ja alustavatele äridele. Kogu pangavälise krediidi teenuse osutamise aja jooksul, kasutab Verto liising igale kliendile vaid individuaalset lähenemist.

Meie eesmärk - luua meie klientidele parimad tingimused,  rahuldades täielikult kõiki vajadusi ja nõudeid ning vastates maksimaalselt kliendi individuaalsetele rahalistele võimalustele.

Meie kliendid saavad alati parimat teenust, kõige soodsamaid tingimusi, mis on täna saadaval.  Tuleme alati oma kliendile vastu, ükskõik kui tahes raskes olukorras nad on.

Ainule meie saame pakkuda teile, juriidilistele isikutele, pakkuda parimaid tingimusi.

Taotlus:

Samm 1

Tüüpiline näide
Võttes liisingusse auto väärtusega 15 000 eurot (esimene osamaksega 20%) liisinguajaks 5 aastat fikseeritud aastase intressimääraga 15% ja igakuise osamaksega 285,48 eurot on krediidi kulukuse määr 42,7%. 5 aasta jooksul tuleb maksta kokku 17 428,75 eurot, sealhulgas intresse summas 5 128,57 eurot ja lepingu sõlmimise tasu summas 300 eurot. Lepingutasu 300 eurot tuleb tasuda lepingu sõlmimisel. Sulle pakutavad liisingutingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe hoolikalt juhendit ja laenu üldtingimusi ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 

Te võite esitada küsimuse ja saada tasuta konsultatsiooni. Meie spetsialistid vastavad Teile lähimal ajal.
Saada kiri
X

Saada kiri