Investoritele

Verto liisingusse investeerimine on lihtne võimalus oma raha kasvatamiseks (läbi investeeringute inimestesse). Iga Sinu seadistuse järgi Verto liisingu poolt teostatud investeering on laen, mille laenusaaja maksab tagasi igakuise maksena koos intressiga. Laekunud intress ongi Sinu teenistus.

 

Registreerida investorina:

Samm 1

Elukoht:

Miks peaksid investeerima just Verto liisingusse?

  1. Investeerimine on tasuta nagu ka nõustamine.

  2. Investeeringute haldus on tasuta.

  3. Stabiilne vara kasv igakuise intressitulu laekumistest.

  4. Täisautomaatne lahendus.

  5. Kõikidele laenudele seatakse tagatised.

  6. Konkurentidest madalam lootusetute laenude osakaal.Kui pikaks ajaks tuleks raha investeerida?

Investeerimine ei ole sprint, vaid maraton. Maratoni joostes ei ole oluline, kuidas läheb esimesel sajal meetril, vaid milline on lõpptulemus. Kiiret tulu püüda ei ole mõistlik, sest lühiajalisi kõikumisi on raske ette arvata.

Investeerige see raha, mida te ei vaja muuks otstarbeks vähemalt paar aastat. Mida pikem on investeerimisperiood, seda parem. Üks kõigi aegade kõige tuntum ja edukam investor Warren Buffett on öelnud, et investeeringute hoidmisel on tema lemmikperioodiks igavik.

Hea investor!

Pea meeles, et kuigi investorid on tasude ja halbade laenude mahakandmise järel teeninud Vektor liisingi abil raha välja laenates investeeringult tootlust intressimääraga enam kui 15% aastas, siis on investorite raha investeeritud kõrge riskiga. Võimalus Verto liising kaudu laenu andes oma kapitali kasvatada sisaldab kõrget riski kaotada osa või kogu oma investeeritud kapital. Vektor liisingii eesmärk on teenida investoritelenende investeeritud kapitalilt keskmiselt enam kui 12% puhastulu aastas(s.t tulu pärast kõikide tasude ja halbade laenude mahakandmist).
Verto Fond võib hüvitada halbadest laenudest nende põhiosa. Teenuse kasutamise eel loe palun läbi investeerimisjuhis ja Verto liisingi üldtingimused. Vajadusel konsulteeri kindlasti asjatundjaga.

Te võite esitada küsimuse ja saada tasuta konsultatsiooni. Meie spetsialistid vastavad Teile lähimal ajal.
Saada kiri
X

Saada kiri